Üst geçitten E-5 karayoluna atlayan vatandaş nedeniyle trafik kilitlendi

İstanbul Şirinevler'de metrobüs köprüsünün korkuluklarına çıkan bir şahıs kendisini metrelerce yüksekten E-5 karayoluna bıraktı. Olay nedeniyle trafik bir süre durma noktasına geldi.

Üst geçitten E-5 karayoluna atlayan vatandaş nedeniyle trafik kilitlendi
,
,

Şirinevler E-5 karayolu mevkiinde üst geçitten atlayan bir şahısa yoldan geçmekte olan bir araç çarptı. Olay nedeniyle trafik Mecidiyeköy istikametinde bir süre durma noktasına geldi.

Olay sabah 07.00 sıralarında E-5 karayolu Şirinevler mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre metrobüs köprüsünün korkuluklarına çıkan bir şahıs kendisini metrelerce yüksekten E-5 karayoluna bıraktı. Bu sırada yoldan geçmekte olan bir araç intihar eden vatandaşa çarptı.

ÇARPMANIN ETKİSİYLE SÜRÜKLENDİ

Çarpmanın etkisiyle sürüklenen şahısın yardımına o sırada yoldan geçen bir vatandaş koştu. Çevrede ki vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Dakikalarca yerde yatan şahsın basında bekleyen vatandaş olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerine şahsın durumuyla ilgili bilgi verdi.

POLİS EKİPLERİ TRAFİĞİ KESTİ

Olay yerine gelen polis ekipleri trafiği keserken sağlık ekipleri de yaralı şahsa ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulans ile hastaneye kaldırdı. Olay nedeniyle trafiğe kapanan trafikte uzun araç kuyrukları oluştu. Şahsın hastaneye kaldırılması ile yol trafiğe açıldı.